18.10.2018

18 października w naszej hodowli urodził się miot. Rodzicami są:
ojciec: Merry Coctails Ferrer
matka: Martin's My Only Hope Wrzeciono Czasu.
Więcej informacji w dziale szczeniaki.

07.10.2018

7 października 2018 na Krajowej wystawie w Rybniku Corralet Red Warrior wygrał klasę otwartą uzyskując ocenę doskonałą i otrzymując kolejne CWC. Tym samym wypełnił wszystkie warunki do uzyskania tytułu: CHAMPIONA POLSKI.
Judge: Ina Małecka (POL)

21.08.2017

29 lipca 2017 na Krajowej wystawie w Będzinie Corralet Red Warrior w klasie młodzieży po raz kolejny uzyskał ocenę doskonałą i lokatę pierwszą oraz został Zwyciezcą Młodzieży. Tym samym w wieku 10 miesięcy w zaledwie 3 kolejne weekendy uzyskał tytuł Młodzieżowego Championa Polski.
27.07.2017 National Dog Show Będzin. Corralet Red Warrior Youth Winner, New Polish Junior Champion. Judge: Vladim Zizakov (SRB)

25.07.2017

22 lipca 2017 na Międzynarodowej wystawie w Częstochowie nasz 10 miesięczny chłopak Corralet Red Warrior w klasie młodzieży uzyskał ocenę doskonałą i lokatę pierwszą oraz został Zwyciezcą Młodzieży i Najlepszym Juniorem w rasie.
22.07.2017 International Dog Show Częstochowa. Corralet Red Warrior Youth Winner, BOB Junior. Judge: Grzegorz Weron (PL)

19.07.2017

16 lipca 2017 na Krajowej wystawie w Piotrkowie Trybunalskim zadebiutował nasz najmłodszy chłopak Corralet Red Warrior. W klasie młodzieży uzyskał ocenę doskonałą i lokatę pierwszą oraz został Zwyciezcą Młodzieży i Najlepszym Juniorem w rasie. Tym samym Corralet Red Warrior rozpoczął młodzieżowy championat Polski.
16.07.2017 National Dog Show Piotrków Trybunalski. Corralet Red Warrior Youth Winner, BOB Junior. Judge: Leszek Salomon (PL)

17.09.2016

20 i 21 sierpnia wraz z Int.Ch. Los Ombues Willow odwiedziliśmy Lipsk. Willow po raz pierwszy miał okazję wziąć udział w międzynarodowych wystawach u naszych zachodnich sąsiadów. W pierwszym dniu wygrał klasę championów i uzyskał swoje pierwsze VDH - certyfikat na championa Niemiec. Sędziował Pan Peter Machetanz (D). W drugim dniu podczas German Winner Show, Los Ombues Willow ponownie wygrał klasę championów uzyskując kolejne VDH. W porównaniu otrzymał res. CACIB. Sędziował Pan Josef Pohing (D).
20.08.2016 International Dog Show Leipzig
CIE Los Ombues WILLOW - Ex.1, VDH.
Judge: Peter Mechetanz (DE)
21.08.2016 German Winner Show 2016 - Leipzig
CIE Los Ombues Willow - Ex.1, VDH, res. CACIB
Judge:Josef Pohing(DE)

03.08.2016

Uzupełnione zostały galerie potomstwa Los Ombues Willow oraz Merry Cocktails Ferrer
supplemented gallery of children
Los Ombues Willow
Merry Cocktails Ferrer

24.07.2016

23 lipca nasz najbardziej utytułowany Int.Ch. Los Ombues Willow zaprezentował się na Miedzynarodowej Wystawie w Częstochowie. Wysoka tempeeratura spowodowała, że Willow nie był zainteresowany perfekcyjnym poruszaniem się po ringu. W porównaniu o najlepszego psa w rasie uzyskał res. CACIB. Sędziowała Pani Tatiana Urek ze Słowenii.
23.07.2016 International Dog Show Częstochowa
CIE Los Ombues WILLOW - Ex.2, res. CACIB.
Judge: Tatiana Urek (SLO))

20.06.2016

19 czerwca na Międzynarodowej Wystawie Psów w Krakowie nasz Int.Ch. Los Ombues Willow wygrał klasę championów i porównaniu o najlepszego psa w rasie uzyskał res. CACIB. Sędziował Pan Attila Czegledi z Węgier.
19.06.2016 International Dog Show Kraków
CIE Los Ombues WILLOW - Ex.1, CAC, res. CACIB.
Judge: Attila Czegledi (HUN)

05.06.2016

29 maja na Międzynarodowej Wystawie Psów w Lesznie nasz Int.Ch. Los Ombues Willow wygrał klasę championów został najlepszym psem w rasie oraz uzyskał swój kolejny CACIB i BOS. Doskonale zaprezentowała się również jego córka Laguna Wrzeciono Czasu, która wygrałą klasę pośrednią i uzyskała kolejny certyfikat na Championa Polski. Sędziowała Pani Dorota Witkowska z Polski.
29.05.2016 International Dog Show Prestige Leszno
CIE Los Ombues WILLOW - Ex.1, CAC, CACIB, BOS
LAGUNA Wrzeciono Czasu - Ex.1, CAC
Judge Dorota Witkowska (POL)

01.12.2015

1 grudnia w naszej hodowli urodził się miot, którego ojcem jest nasz najbardziej utytułowany importowany z Hiszpanii reproduktor Interchampion Los Ombues Willow. Urodziło się 6 szczeniąt w kolorze czarnym i złotym. Wolne są jeszcze trzy czarne suczki. Szczegóły w dziale szczeniaki. Zainteresowanych prosimy o kontakt.
December 1 in our kennel puppies were born. Father is Interchampion, Polish champion, Slovakian champion - Los Ombues Willow. Puppies in color black and red. Available is the three black females. We accept reservations.

30.11.2015

W dniach 28 i 29 listopada nasz Los Ombues Willow wziął udział w dwóch wystawach międzynarodowych na Słowacji. W pierwszym dniu w Winner Show uzyskał CAC, CACIB i BOS. Sędziował Pan Laurent Pichard ze Szwajcarii. Tym samym Willow uzyskał zaszczytny tytuł Interchampiona. W kolejnym dniu w Slovakia Cup Los Ombues Willow powtórzył sukces z dnia poprzedniego ponownie uzyskując CAC, CACIB i BOS. Sędziowałą Pani Linda Volarikova ze Słowacji.
Los Ombues Willow new Interchampion. On November 28 Los Ombues Willow in Nitra Winner Show gets CAC, CACIB, BOS. Judge Laurent Pichard. On 29 November, he was re-Slovakia Cup CAC, CACIB, BOS. Judge Linda Volarikova

26.11.2015

26 listopada w naszej hodowli urodził się miot, którego ojcem jest doskonały importowany ze Szwecji reproduktor Merry Cocktails Ferrer. Matką szczeniąt jest importowana z doskonałej hodowli suka Sorcery's Rambling Rose. Urodziły się szczenięta w kolorze czarnym. Szczegóły w dziale szczeniaki. Zainteresowanych prosimy o kontakt.
November 26 in our kennel puppies were born. Father is Merry Cocktails Ferrer. Mother is Sorcery's Rambling Rose. Puppies in color black. We accept reservations.

27.09.2015

W galerii Ferrera dodano kilka jego aktualnych zdjęć. Zapraszamy do obejrzenia.

27.09.2015

21 września w naszej hodowli urodził się miot, którego ojcem jest doskonały importowany z Danii reproduktor Scheerclever Chains Of Love. Urodziły się szczenięta w kolorze czarnym podpalanym. Szczegóły w dziale szczeniaki. Zainteresowanych prosimy o kontakt.
In our kennel puppies were born. Father is Scheerclever Chains Of Love. Puppies in color black and tan. We accept reservations.

13.09.2015

07 września w naszej hodowli urodził się miot, którego ojcem jest doskonały importowany ze Szwecji reproduktor Merry Cocktails Ferrer. Urodziły się szczenięta w kolorze czekoladowym, czekoladowym sobolowym i czarnym . Szczegóły w dziale szczeniaki. Zainteresowanych prosimy o kontakt.
In our kennel puppies were born. Father is Merry Cocktails Fererer. Puppies in color chocolate, chocolate sable and black. We accept reservations.

28.07.2015

Dodane zostały podstrony Ferrera. Rodowód, galeria i zdjęcia jego potomstwa. Do działu "szczeniaki" dodano nowe zdjęcia miotu "O"

24.06.2015

21 czerwca w naszej hodowli na świat przyszedł miot, którego rodzicami są: Quarri Wrzeciono Czasu i importowany ze Szwecji reproduktor Merry Cocktails Ferrer. Urodziły się szczenięta w kolorze czekoladowym, sobolowym, czarnym i złotym. Szczegóły w dziale szczeniaki. Przyjmujemy rezerwację.
In our kennel puppies were born. Father is Merry Cocktails Fererer. Puppies in color chocolate, sable, black and red. We accept reservations.
puppies

31.05.2015

30 maja wybraliśmy się na Międzynarodową Wystawę Psów do Leszna. Los Ombues Willow wygrał klasę championów i został wybrany najlepszym psem w rasie. Otrzymał również swój szósty CACIB.
Na wystawie zadebiutowała siedmiomiesięczna córka Willego. W klasie szczeniąt nasza mała Laguna otrzymała ocenę wybitnie obiecującą i tytuł Najlepszego Szczenięcia w Rasie.

03.05.2015

02 maja wraz z Los Ombues Willow odwiedziliśmy stolicę naszych południowych sąsiadów. W Pradze Willow wygrał klasę championów a następnie został wybrany najlepszym psem w rasie i otrzymał CACIB. zaprezentował się na Międzynarodowej wystawie w Opolu. Willow wygrał klasę championów a następnie został najlepszym psem w rasie i otrzymał swój kolejny CACIB. Dziękujemy sędziemu z Czech Pani Lucie Trnkova za doskonałą ocenę naszego Wilego.

03.05.2015

02 maja w naszej hodowli na świat przyszedł miot, którego rodzicami są: Cynthia Wrzeciono Czasu i importowany ze Szwecji reproduktor Merry Cocktails Ferrer. Urodziły się szczenięta w kolorze złotym i czekoladowym. FN i PRA clear. Szczegóły w dziale szczeniaki. Przyjmujemy rezerwację na szczenięta.
In our kennel puppies were born. Father is Merry Cocktails Fererer. Puppies in color chocolate and red. FN and PRA clear. We accept reservations.
puppies

26.04.2015

25 kwietnia Los Ombues Willow zaprezentował się na Międzynarodowej wystawie w Opolu. Willow wygrał klasę championów a następnie został najlepszym psem w rasie i otrzymał swój kolejny CACIB. Wygrywając klasę chmpionów Willow uzyskał jednocześni3 tytuł Championa Polski.

16.01.2015

W dniach 10 i 11 stycznia Los Ombues Willow wziął udział w międzynarodowych wystawach w Nitrze - New Year Show i Winter Show. W obu dniach wygrał klasę otwartą otrzymując CAC. W drugim dniu został wyróżniony przez sędziego międzynarodowego Pana Petra Studenika res. CACIB-em. Udziały w wystawach w Bratysławie i Nitrze zaowocowały tytułem Championa Słowacji.

20.12.2014

Na ogromnych saniach ciągniętych przez renifery z Francji z hodowli Of Merrily przyjechał nasz nowy nabytek - Merry Cocktails Ferrer. Ferrer to czekoladowy pies o doskonałej budowie i wyjątkowym charakterze wywodzący się ze znanej Szwedzkiej hodowli.

09.11.2014

Na wystawie międzynarodowej w Kielcach Los Ombues Willow otrzymał ocenę doskonałą i wygrał klasę pośrednią. W porównaniu otrzymał res. CACIBa ustępując jedynie interchampionowi - zwycięzcy klasy championów. Res. CACIB Willowa z tego powodu zostanie przekształcony w CACIB.

09.10.2014

W dniach 04-05.10.2014r. Los Ombues Willow po raz pierwszy zaprezentował się za granicą biorąc udział w DANUBE DUO CACIB w Bratislavie. W pierwszym dniu Willow wygrał swoja klasę i otrzymał CAC rozpoczynając tym samym championat Słowacji. W porównaniu psów otrzymał res. CACIB.
W drugim dniu pomimo większej konkurencji był już bezkonkurencyjny. W ocenie znawcy rasy sędziego miedzynarodowego Pana Laurenta Picharda ze Szwajcarii otrzymał kolejny CAC, CACIB oraz Crafts Qualification.

28.09.2014

Aktualizacja strony. Do działu "Potomstwo Willowa" dodano zdjęcia jego dzieci. Do działu "szczenięta" dodano nowe zdjęcia dostępnych szczeniąt.

21.09.2014

Na wystawie krajowej w Bytomiu Los Ombues Willow wygrał klasę pośrednią, otrzymał swoje kolejne CWC, został najlepszym psem w rasie oraz Zwycięzcą Rasy (BOB). Sędziowała sędzia międzynarodowy Pani Bogusława Szydłowicz-Polańczyk.

25.08.2014

25 sierpnia w naszej hodowli urodziły się szczenięta w kolorach: czekoladowym, czekoladowym podpalanym, złotym, sobolowym i czekoladowym sobolowym. Szczenięta w kolorze czekoladowym sobolowym urodziły się w Polsce po raz drugi. W roku 2013 również w naszej hodowli urodził się jeden piesek w tym unikatowym kolorze. Miot wolny od chorób oczu (PRA)i nerek (FN). Szczegóły i zdjęcia w dziale szczeniaki. Przyjmujemy rezerwację na szczenięta


The second time in our kennel and in Poland were born chocolate sable puppies, were born also chocolate, chocolate&tan, golden and sable puppies, we accept reservations. PRA,FN Free
puppies

16.08.2014

Na wystawie krajowej w Częstochowie Los Ombues Willow wygrał klasę pośrednią, otrzymał swoje kolejne CWC, został najlepszym psem w rasie oraz Zwycięzcą Rasy (BOB). Sędziował sędzia międzynarodowy Pan Stanisłąw Firlik. Willow stanął tez na 3 miejscu podium podczas wyboru zwycięzcy grupy VIII.

03.08.2014

Wraz z naszym Los Ombues Willow wybraliśmy się na wystawę międzynarodową do stolicy Tatr - Zakopanego. W ocenie sędziego Pani Anny Boguckiej Willow został Zwycięzcą Rasy(BOB). Otrzymał tez kolejny certyfikat na Championa Polski (CWC) oraz pierwszy swój CACIB. To ogromny sukces dla naszego młodego psa. Jesteśmy z niego bardzo dumni.

27.07.2014

Bardzo udanie zadebiutował nasz Los Ombues Willow na swej pierwszej wystawie w Polsce. Na wystawie krajowej w Będzinie otrzymał ocenę doskonałą, pierwszy swój certyfikat na Championa Polski (CWC) oraz został Zwycięzcą Rasy (BOB). Willow został równie doceniony podczas wyborów Zwycięzcy Grupy VIII gdzie stanął na 3 miejscu podium.

07.07.2014

Do naszego licznego grona cocker spanieli angielskich dołączył złoty reproduktor z doskonałej hiszpańskiej hodowli o wieloletnich tradycjach.
LOS OMBUES WILLOW
Willi w swym rodowodzie posiada wybitnych przodków z najlepszych angielskich hodowli.

29.06.2014

W dniu dzisiejszym w naszej hodowli urodziły się szczenięta w kolorze czekoladowym (3/2) oraz czarnym (0/1) - miot "G". PRA I FN clear. Przyjmujemy rezerwacje na szczenięta. Szczegóły w dziale szczeniaki
At our kennel was born chocolate and black puppies, we accept reservations. PRA & FN Clear
puppies

09.05.2014

Aktualizacja strony. W dziale "szczenięta" dodane zostały najnowsze zdjęcia oraz informacje dotyczące posiadanych na sprzedaż szczeniąt i spodziewanych w najbliższym czasie miotów.

31.03.2014

W dniu dzisiejszym w naszej hodowli urodziły się szczenięta w kolorze czekoladowym podpalanym - miot "F". Przyjmujemy rezerwacje na szczenięta Szczegóły w dziale szczeniaki
At our kennel was born chocolate and tan puppies, we accept reservations. PRA,FN Free
puppies

06.01.2014

Aktualizacja strony. W dziale "szczenięta" dodane zostały najnowsze informacje dotyczące posiadanych na sprzedaż szczeniąt i spodziewanych w najbliższym czasie miotów. Do działu Sorcery's Glorious Warrior - Potomstwo, dodane zostały zdjęcia dwóch miotów urodzonych po naszym reproduktorze w hodowlach w Polsce.

20.10.2013

Na wystawie Krajowej w Częstochowie Valkyria Wrzeciono Czasu wygrała klasę otwartą otrzymując kolejne swoje CWC. Ponadto otrzymała tytuł "Zwycięscy" oraz BOB. Tym samym Valkyria Wrzeciono Czasu została Championem Polski. Oceniał sędzia Pan Leszek Salamon

31.08.2013

Na wystawie Krajowej w Chorzowie Quentin Wrzeciono Czasu kolejny raz wygrał klasę pośrednią uzyskując trzeci certyfikat na Championa Polski (CWC). Oceniał sędzia międzynarodowy Pan Janusz Opara

28.07.2013

Na wystawie Krajowej w Świebodzicach Quentin Wrzeciono Czasu wygrał klasę pośrednią uzyskując drugi certyfikat na Championa Polski (CWC). Swoją klasę wygrała również Quarri Wrzeciono Czasu i podobnie jak jej brat Quentin otrzymała CWC. Cocker spaniele angielskie oceniał sędzia międzynarodowy Pan Jan Ryk.

25.07.2013

W dniu dzisiejszym w naszej hodowli przyszedł na świat miot B. Urodziło się 6 szczeniąt w kolorach: sobolowym, czarnym podpalanym i czekoladowym. Miot wolny od chorób oczu (PRA) i nerek (FN NORMAL). Szczegóły w dziale szczeniaki

13.07.2013

Quentin Wrzeciono Czasu na wystawie Międzynarodowej w Warszawie po raz pierwszy wystąpił w dorosłej klasie. Debiut okazał się bardzo udany. Quentin wygrał klasę pośrednią i otrzymał swoje pierwsze CWC rozpoczynając tym Championat Polski. Na wystawie zadebiutowała również sobolowa Quarri Wrzeciono Czasu uzyskując ocenę doskonałą i 4 lokatę.

07.07.2013

Przyjmujemy rezerwacje na szczenięta urodzone 28 czerwca 2013 roku w kolorach: czarnym oraz unikatowym czekoladowym i czekoladowo-sobolowym. Miot wolny od chorób oczu (PRA) i nerek (FN NORMAL).
At our kennel was born black, chocolate, chocolate sable puppies, we accept reservations. PRA,FN Free


09.06.2013

Ogromny sukces zanotował na swoim koncie Quentin Wrzeciono Czasu. Na Krajowej wystawie w Raciborzu wygrał klasę młodzieży uzyskują trzeci tytuł Zwycięzcy Młodzieży oraz BOB Junior. Ponadto okazał się najpiękni9ejszym cocker spanielem angielskim wystawy uzyskując zwycięstwo rasy (BOB). Stanął tez na trzecim miejscu podium wśród psów grupy VIII. Po trzech zaledwie swoich występach Quentin Wrzeciono Czasu został Młodzieżowym Championem Polski.

19.05.2013

Na wystawę krajowej w Bytomiu Quentin Wrzeciono Czasu wygrywając z oceną doskonałą klasę młodzieży po raz drugi uzyskał tytuł Zwycięzcy Młodzieży.

28.04.2013

Na wystawę międzynarodową oprócz stałej dwójki tj. Valkyrii i Cynthi zabraliśmy młodziutkiego debiutanta Quentina Wrzeciono Czasu. Cała trójka spisała się znakomicie. W swoim debiucie Quentin wygrał klasę młodzieży i otrzymał ocenę doskonałą oraz Zwycięstwo Młodzieży. Cynthia oraz Valkyria równie wygrały w swoich klasach. Valkyria ponadto otrzymała tytuł Zwycięzcy oraz pierwszy swój CACIB.

14.04.2013

W następnym dniu do Częstochowy pojechała jedynie Valkyria. Podobnie jak dzień wcześniej wygrała swoją klasę otrzymując ocenę doskonałą oraz CWC.

13.04.2013

Valkyria oraz Cynthia wspólnie wzięły udział w wystawie Krajowej Częstochowie. Obie ponownie wygrały swoje klasy otrzymując ocenę doskonałą oraz CWC. Ponadto Valkyria otrzymała tytuł Zwycięzcy oraz BOB.

07.04.2013

W bardzo nietypowych warunkach odbyła się Krajowa wystawa w Zabrzu. Na wystawie zadebiutowały w dorosłych klasach nasze dwie spanielki: Vakyria Wrzeciono Czasu w klasie pośredniej oraz Cynthia Wrzeciono Czasu w klasie otwartej. Obie wygrały swoje klasy otrzymując oceny doskonałe oraz CWC rozpoczynając tym samym championat Polski.

11.11.2012

Na wystawie międzynarodowej w Kielcach Valkyria Wrzeciono Czasu wygrała klasę młodzieży otrzymując otrzymała ocenę doskonałą oraz Zwycięstwo Młodzieży i BOB Junior. Tym samym Valkyria została Młodzieżowym Championem Polski.


07.10.2012

Krajowa wystawa w Rybniku zakończyła się sukcesem. Valkyria Wrzeciono Czasu otrzymała ocenę doskonałą lokata pierwszą oraz Zwycięstwo Młodzieży i BOB Junior.

29.09.2012

Na wystawie międzynarodowej we Wrocławiu w klasie młodzieży Valkyria Wrzeciono Czasu otrzymała ocenę doskonałą lokata druga. Sędziował sędzia międzynarodowy Pan Jan Ryk.


15.09.2012

Na wystawie krajowej w Chorzowie w klasie młodzieży Valkyria Wrzeciono Czasu otrzymała ocenę doskonałą lokata druga.


29.07.2012

Po długiej przerwie nasze psy "zostały odkurzone" i znowu pojawiły się na wystawie. Wybór padł na Krajową Wystawę Psów Rasowych w Świebodzicach. Zabraliśmy ze sobą startujacego w klasie championów Sorcery's Glorious Warrior oraz debiutujacą w klasie młodzieży Varkyrię Wrzeciono Czasu. W ocenie sędziego międzynarodowego Pana Grzegorza Werona "Glorik" uzyskał ocenę doskonałą oraz otrzymał CWC, BOS, BOB oraz BOG3.

Doskonale zaprezentowała się również nasza najmłodsza pociecha "Kiri" uzyskując ocenę doskonałą, Zwycięstwo Młodzieży oraz BOB Junior. Tym samym Valkyria rozpoczęła Młodzieżowy Championat Polski.

01.07.2012

13 kwietnia w naszej hodowli urodziły się szczenięta w kolorze czarnym podpalanym. Szczenięta z tego miotu są wolne od chorób oczu (PRA) i nerek (FN) NORMAL. Ojcem szczeniąt jest utytułowany pies importowany z Danii. Zainteresowanych prosimy o kontakt. Już przyjmujemy rezerwacje.
Szczegóły w dziale szczeniaki

Posiadamy jeszcze na sprzedaż dwa czarne pieski z miotu urodzonego 04 kwietnia 2012roku. Szczenięta posiadają unikatowy gen czekoladowy oraz są wolne od chorób oczu (PRA). Pieski już do odbioru. Doskonale rokują wystawowo. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny.
Szczegóły w dziale szczeniaki

18.04.2012

04 kwietnia w naszej hodowli urodziły się szczenięta w kolorach: złotym, czarnym i sobolowym. Szczenięta posiadają unikatowy gen czekoladowy oraz są wolne od chorób oczu (PRA). Z uwagi na duże zainteresowanie tym miotem już przyjmujemy rezerwacje.
Szczegóły w dziale szczeniaki

31.03.2012

Irda Modus Vivendi - córka naszego Sheerclever Chains of Love zamieszkała w Szwecji w hodowli Merry Coctails. Dziękujemy Ann za jej sliczne zdjęcie.

09.03.2012

W pierwszych dniach kwietnia w naszej hodowli urodzą się szczenięta w kolorach: złotym, czarnym i sobolowym. Szczenięta będą posiadały gen czekoladowy oraz będą wolne od chorób oczu (PRA). Z uwagi na duże zainteresowanie tym miotem już przyjmujemy rezerwacje.

17.01.2012

Polecamy szczenięta czarne podpalane (pies i suczka) urodzone 10 października 2011roku. Szczenięta są bardzo kontaktowe, mają wesołe temperamenty. Posiadają unikatowy gen czekoladowy oraz są wolne od genetycznych chorób oczu i nerek (FN - Normal, PRA - Normal). Świetnie rokują wystawowo.
Już do odbioru.

23.10.2011

Najnowsze zdjęcia szczeniąt urodzonych we wrześniu. Szczegóły w dziale szczeniaki

10.10.2011

10 października urodziły się szczenięta w kolorze czarnym podpalanym. posiadaja one unikatowy gen czekoladowy. Szczegóły w dziale szczeniaki

10.09.2011

Najnowsze zdjęcia z hodowli Marcato Line dzieci naszego Sorcery's Catch a Falling Star (Giorgia): Yoshi, Ymany, Yanny

07.09.2011

07 września w naszej hodowli przyszły na świat szczenięta o umaszczeniu: złotym, czarnym oraz sobolowym. Szczenięta z tego miotu posiadają unkatowy czekoladowy gen oraz są wolne od chorób oczu (PRA)i nerek (FN). Szczegóły w dziale szczeniaki

21.07.2011

W pierwszej dekadzie września spodziewamy się szczeniąt w kolorach: czarnym, złotym i sobolowym. Szczegóły w dziale: szczeniaki

13.01.2011

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nasza strona została uzupełniona o rodowód "Huga" (Sheerclever Chains of Love) oraz galerię jego i jego potomstwa. Osoby zainteresowane kryciem tym reproduktorem serdecznie zapraszamy.

05.12.2010

Po dłuzszej przerwie została zaktualizowana nasza strona. W ciągu trzech miesięcy od ostatniej aktualizacji duzo się wydarzyło. Wiadomosci podzielimy na dwa działy: Wystawy i W hodowli

WYSTAWY

Z naszym najmłodszym reprodukterem - Sorcery's Glorious Warrior wzielismy udział w wystawach w Częstochowie, Czerniejewie, Zabrzu, Poznaniu oraz odwiedziliśmy naszych południowych sąsiadów Słowaków biarąc udział w wystawach miedzynarodowych w Nitrze. Nasz młodzieniec debiutował na niektórych z tych wystaw w klasie "pośredniej".Efektem tych wystaw jest uzyskanie certyfikatów na championa Polski oraz Słowacji

W HODOWLI

- Już w połowie grudnia spodziewamy się szczeniąt o umaszczeniu czarnym podpalanym. Szczególy w dziale "szczeniaki"
- Wspólnie z właścicielką hodowli Scheerclever doszlismy do wniosku, że przebywajacy u nas od dłuzszego czasu Scheerclever Chains of Love pozostanie na zawsze w naszej hodowli. Decyzja taka zapadła ze względu na dobro Huga. Pragniemy gorąco podziękować Tuiji za akceptację naszej propozycji. Postaramy się jak najszybciej do naszej strony dodać oddzielną stronę dotyczącą Huga.
- Sorcery's Glorious Warrior uzyskał uprawnienia hodowlane i w chwili obecnej jest już "Reproduktorem" uznanym przez ZKwP.
- Na koniec zostawilismy przykra wiadomość. W pierwszych dniach grudnia odeszła od nas nasza kochana suczka Petra Wrzeciono Czasu

09.09.2010

Na wystawie międzynarodowej w Krakowie Sorcery's Glorious Warrior wygrał klasę młodzieży otrzymując ocene doskonałą i Zwycięstwo Młodzieży. Tym samym uzyskał tytuł Młodzieżowego Championa Polski. Sędziował Pan Siergiej Slukin (UKR)

30.07.2010

Nowe zdjęcia szczeniąt w wieku 3 tygodni. ZOBACZ

25.07.2010

Ogromnym sukcesem zakończyła się dla nas wystawa w Będzinie. Sorcery's Glorious Warrior w wieku zaledwie 12 miesięcy siegnął po raz pierwszy w swojej krótkiej karierze po zwycięstwo rasy, wygrywajac wcześniej klasę młodzieży. Na zakończenie wystawy stanął również na podium na ringu honowowym uzyskując BOG IV. Sędziowała Pani Barbara Szczepkowska.

11.07.2010

Sorcery's Glorious Warrior bardzo ładnie zaprezentował się na wystawie międzynarodowej w Warszawie. W stawce 9 psów uplasował się na 3 miejscu, otrzymując ocenę doskonałą. Sedziował Pan Stefan Stefik ze Słowacji.

09.07.2010

05 lipca urodziły się szczenieta o umaszczeniu sobolowym oraz złotym.Rodzicami szczeniąt są Manupi's Brand New Day oraz nasza Calais Wrzeciono Czasu. Szczegółowe informacje w dziale "szczeniaki". Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt. Już przyjmujemy rezerwację na szczenięta.

13.06.2010

Pierwszy swój sukces wystawowy osiągnął nasz Sorcery's Glorious Warrior. Pieknie zaprezentował się na wystawie w Kaliszu i otrzymał Zwycięstwo Młodzieży oraz BOB Junior. Sędziowała Pani Elżbieta Sobieszczańska.
W wystawie wzięła udzxiał również Omega Wrzeciono Czasu, która kolejny już raz otrzymała ocenę "Wybitnie obiecująca" oraz Best Baby.

10.06.2010

Dobre wieści z Danii:
W hodowli Sheerclever urodziły się kolejne szczenieta po naszym Giorgiu. Matką maluchów jest Copycock's Charmed One.

Nowe zdjęcia szczeniat Huga i Aiszy

23.05.2010

Na wystawie w Bytomiu Sheerclever Chains of Love (Hugo) ukończył championat Polski. Jest to już trzeci championat jaki uzyskał w swojej karierze. W Bytomiu Hugo otrzymał CWC, tytuł "Zwycięzca", BOB i BOGIV.

W Bytomiu zadebiutowała córka Huga nasza mała Omega Wrzeciono Czasu. Mała debiutantka pieknie i z wrodzoną gracją zaprezentowała się na bytomskim ringu otrzymując doskonały opis oraz ocenę "wybitnie obiecująca" oraz zaszczytny tytuł Best Baby. Gratulacje dla Magdy i Marcina.

16.05.2010

Pollyana Wrzeciono Czasu udanie zaprezentowała się w Bratyslavie na Central-East Europen Winner Dog Show. Wywalczyła CAC oraz res. CACIB. Sędziował Pan Urosevic Milivoje z Serbii. Tym samym Pollyana rozpoczęła championat Słowacji.

12.05.2010

Pragniemy przedstawić zdjęcia naszego najmłodszego psa - Sorcery's Glorious Warrior - w wieku 10 miesięcy . Już niedługo nasza nadzieja pojawi się na ringu.

08.05.2010

Miło nam poinformować, że w Hodowli "Złota Rapsodia" urodziły się szczenięta po przebywajacym u nas duńskim reproduktorze - Sheerclever Chains of Love. Matką szczeniąt jest Aisza Eluda.

Jest to kolejny miot w Polsce po tym reproduktorze. Mamy nadzieję, że Hugo przekazał jak zwykle swoje najlepsze cechy.
Poniżej prezentujemy 10-miesięczne szczenięta Huga i Roxette Lanckoroński Akcent urodzone w hodowli Ebony Empire - Keep Your Love Ebony Empire i Keep Your Pride Ebony Empire

02.05.2010

Giorgi doskonale zaprezentował się na wystawie międzynarodowej w Łodzi. W mocnej stawce w ocenie sędziny z Łotwy Pani Beaty Petkevicy został najlepszym psem w rasie i uzyskał CACIBa oraz kwalifikację na Crufts 2011.

Podczas kiedy Giorgi prezentował się w Łodzi jego potomstwo wzięło udział w międzynarodowej wystawie w stolicy Czech - Pradze.
Blue Wonder Wave Marcato Line - CACIB i kwalifikacja na Crufts 2011
Wild Flower Marcato Sunny Line - res.CAC
Yoshi Black Dream Marcato Line - wybitnie obiecujące szczenię
Sędziował Pan Duncan Creig (UK)

27.04.2010

Coraz liczniejsze potomstwo Giorgia zostało zauważone i odnosi coraz większe sukcesy. To powoduje, że wielu uznanych hodowców chce mieć mioty po naszym reproduktorze. W tym tygodniu odwiedzili nas hodowcy z Niemiec ze swoja śliczną suczką Olivią von Franke. Za dwa miesiące spodziewamy się udanego miotu w niemieckiej hodowli.

24.04.2010

Po długiej przerwie nasz Giorgi pojawił się znowu na polskim ringu. Na wystawie miedzynarodowej w Opolu wygrał klasę championów oraz otrzymał res. CACIB. Sędziował Pan Shamil Abrakimov (RUS)

W tym samym czasie córka Giorgia - Wonder Wave Blue Line Marcato (Rubi), odniosła swój kolejny sukces za naszą południową granicą. Na wystawie międzynarodowej w Ceskich Budejovicach uzyskała CACIB, BOB, BIG1, BOD. W wystawie wzięła także udział siostra Rubi - Wild Flower Marcato Sunny Line (Roxi,)uzyskując ocene doskonała i res.CAC. Sędziował Petr Studenik (CR).

17.04.2010

Nasz Giorgi powrócił już do Polski i nareszcie jest z nami. Owocem jego pobytu w Danii jest kilka miotów urodzonych w renomowanych hodowlach zachodniej Europy. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć szczeniąt urodzonych w hodowli Sheerclever. Mamy nadzieję, że będą to kolejne dzieci Giorgia, które zdominują wystawy, tym razem za naszą zachodnią granicą.

W Polsce tym czaasem rodzą się kolejne mioty po przebywajacym w naszej hodowli reproduktorze Scheerclever Chains Of Love. Poniżej przedstawiamy zdjęcia miotów urodzonych w dwóch kolejnych hodowlach. Jednocześnie informujemy wszystkich zainteresowanych kryciem tym reproduktorem, że Scheerclever Chains Of Love (HUGO) nadal jeszcze przebywa w Polsce. W bieżącym sezonie wystawowym pierwsze jego dzieci urodzone w Polsce będą już pokazywać się na naszych ringach.

10.02.2010

Dobrych wiadomości ciag dalszy. Dzieci naszego Giorgia nadal odnosza znaczące sukcesy za naszą południową granicą. Na DUO CACIB BRNO 6 i 7 lutego Ginger Dermott dwukrotnie uzyskała CAJC kończąc tym samym młodzieżowy championat Czech. Ponadto w sobotę ta niespełna dwunastomiesięczna suczka zdobyła BOB junior i BOB. Na wystawie zadebiutował też jej brat Giovanni Dermott uzyskujac swój pierwszy CAJC.

31.01.2010

Miesiąc styczeń kończymy wspaniałymi wiadomościami jakie napłynęły do nas ze Słowacji. Na miedzynarodowej wystawie w Trencinie córki naszego Giorgia z hodowli Marcato Line i Dermott zdominowały wystawę.
Wonder Wave Blue Marcato Line (Rubi)- CAC, CACIB, BOB, BIG II
Ginger Dermott - CAJC, BOB junior, BIS junior II
Serdeczne gratulacje dla Ivany i Aleksandry!!!

30.01.2010

Otrzymaliśmy informacje, że dwie suczki z naszej hodowli będące w rekach polskich hodowców poddane zostały badaniom.
Candy Cocking Wrzeciono Czasu - prcd-PRA clear, FN-Normal;
Pollyana Wrzeciono Czasu - HD A/A
Wraz z właścicielami bardzo cieszymy się z tak wspaniałych wyników badań

19.01.2010

Kolejne sukcesy odniósł nasz Giorgi przebywający obecnie w hodowli Sheerclever. W ostatni weekend Giorgi wziął udział w dwudniowej wystawie w duńskim Stoholm. W sobotę 16 stycznia wygrał swoją klasę i w finałach uzyskał II miejsce na BIS psów użytkowych. W niedziele było jeszcze lepiej i Giorgi został najlepszym uzytkowym psem wystawy. To bardzo obiecujacy poczatek nowego roku. Dziękujemy Tuija!!!

Doskonale spisała się również w ten weekend Pollyana Wrzeciono Czasu, która wzięła udział w dwóch miedzynarodowych wystawach w dalekiej Słowenii. W pierwszy dzień w Ljublianie wygrała swoją klase otrzymujac CAC. W drugi dzien powtórzyła ten sukces w Tromostovje zdobywajac kolejny CAC. Tym samym Pollyana rozpoczeła championat Słowenii. Gratulacje dla Renaty i Waldka

19.01.2010

Zostały dodane najnowsze zdjecia naszych dwóch szczeniąt po Racial Girl Wrzeciono Czasu i Sheerclever Chains of Love.
Do galerii (potomstwo)Giorgia dodane zostało nowe zdjęcie szczeniąt urodzonych w hodowli Marcato Line

23.12.2009

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia z gorącego Cypru przyleciała do naszej hodowli czarna suczka - Sorcery's Rambling Rose. Nasza mała pociecha urodziła się 07.09.2009r. ze skojarzenia: Gallinagos Save The Prayer & Los Ombues Creta. Jest to kolejny młody pies w naszej hodowli obok Bonity Wrzeciono Czasu i Sorcery's Glorious Warrior. Mamy nadzieję, że wszystkie trzy staną się w przyszłości podporą naszej hodowli
Poniżej zdjęcie małej Rambling Rose z jej nieco starszym bratem.

18.12.2009

Urodziły się kolejne szczenięta w Polsce po przebywającym w naszej hodowli duńskim reproduktorze - Sheerclever Chains of Love

 

07.12.2009

Bardzo duże sukcesy odnosi nasz najlepszy reproduktor Sorcery's Catch a Falling Star, przebywający obecnie w hodowli Sheerclever w Danii. Giorgi wziął udział w wystawach organizowanych w krajach Skandynawskich odnosząc tam znaczące sukcesy. Wystąpił również na wystawach w Kassel gdzie po zdobyciu kolejnych swoich VDH uzyskał championat Niemiec. W Skandynawii nasz Giorgi jest również wzietym reproduktorem. W czasie zaledwie dwumiesiecznego pobytu pokrył już dwie znakomite suki w hodowli Sheerclever (Sheerclever Show Time, Sheerclever Love Changes) oraz sukę z Fińskiej hodowli Two Pine's - Two Pine's Kewpie. W tym czasie w Czechach w hodowlach Marcato Line i z Lesnych Chalup urodziły się kolejne mioty po Giorgim. Mamy nadzieję, że szczenięta z tych miotów w przyszłości wzorem starszej siostry Wonder Wave Blue Marcato Line (Rubi)będą gwiazdami wystaw w naszej części Europy.
W czasie kiedy tatuś Giorgi kończył w Kassel championat Niemiec jego córka Rubi osiągnęła swój kolejny ogromny sukces zdobywająć na wystawie międzynarodowej w Nitrze na Słowacji swojego kolejnego CACIBa i BOB.
Już wczesną wiosną Giorgi powróci do nas i z pewnoscią pojawi się na wystawach w naszym kraju. Na Giorgia czekają również hodowcy z Ausrii, Niemiec i Czech którzy już zapowiedzieli wizyty w naszej hodowli ze swoimi najlepszymi sukami.

Dzieci Giorgia urodzone w Czechach

   

08.11.2009

08 października na wystawie miedzynarodowej w Poznaniu nasza Racial Girl Wrzeciono Czasu w bardzo silnej stawce uplasowała się z oceną doskonałą na trzecim miejscu w klasie championów.

06.11.2009

W dniu dzisiejszym odeszła od nas do krainy wiecznych łowów nasza prawie 12 letnia sunia - Cudowna Czacza Raifiki. Eszi dziękujemy Ci że byłaś tak długo z nami.

01.11.2009

Z radością informujemy, że z dalekiego Cypru z hodowli Sorcery's przybył do nas czarny piesek - Sorcery's Glorious Warrior(Optigen-A, FN Normal). Już za około pół roku będzie go można zobaczyć na wystawach w naszym kraju. Mamy nadzieje, ze odziedziczy on najlepsze cechy swoich rodziców: Charbonnel War Hero & Gallinagos Sweet Dreams.

24.10.2009

Kolejny ogromny sukces odniosła córka naszego Giorgia - Wonder Wave Blue Marcato Line (Rubi.) Na międzynarodowej wystawie w Ceskich Budejovicach startujac w klasie pośredniej zdobyła CAC, CACIB, BOB oraz BOGII. Ogromne gratulacje dla Ivany!!!

 

18.10.2009

18 października na wystawie krajowej w Zabrzu Pollyana Wrzeciono Czasu w silnej stwce wygrała klasę młodzieży i otrzymała swoje kolejne "zwycięstwo młodzieży". W porównaniu otrzymała tytuł "Najlepszego Juniora".

12.10.2009

Aktualizacja strony
Działy:
nowości
galerie - potomstwo Giorgia
szczenięta


12.10.2009

Na przełomie roku spodziewamy się szczeniąt czarnych podpalanych i czekoladowych podpalanych. Już przyjmujemy zamówienia na szczenięta.

20.09.2009

W dniu dzisiejszym w naszej hodowli urodziło się siedem zdrowych, mocnych szczeniąt po Ch.VDH, CH.DK Sheerclever Chains of Love i Ch.Pl Calais Wrzeciono Czasu. Wiecej szczegółów w dziale szczenięta.

19.09.2009

najnowsze zdjęcia szczeniat z hodowli Ebony Empire po Sheerclever Chains of Love i Roxette Lanckoroński Akcent

Keep Your Dream i Keep Your Love

   

15.09.2009

Aktualizacja strony
Działy:
nowości - wystawy w Wels, Mlada Boleslav, Warszawa
galerie - Giorgia, Racial, potomstwo Giorgia, Jeefa, Martina
szczenięta


13.09.2009

13 września w Warszawie odbyła się Klubowa Wystawa Spanieli. Po rocznej przerwie, zwiazanej z odchowaniem szczeniąt, na ringu ponownie pojawiła się nasza Racial Girl Wrzeciono Czasu. Racial startujac w klasie championów zajęła w silnej stawce drugie miejsce otrzymując ocene doskonałą

 

12.09.2009

Na krajowej wystawie w Warszawie wspaniele wypadło rodzeństwo - dzieci naszego Martina. Nicolette Lśniąca Gwiazda wygrała klasę pośrednią zdobywając następnie tytuł Najlepszej Dorosłej Suki w Rasie. Jej brat Norris również wygrał klase pośrednią i został Nalepszym Dorosłym Psem w Rasie. W porównaniu rodzeństwa J. Janekova na Zwyciezcę Rasy wybrała Norrisa.

 

 

30.08.2009

W dniach 29-30 sierpnia w Mlada Boleslav odbyła się wystawa międzynarodowa na której doskonale zaprezentowała się córka naszego Giorgia - Wonder Wave Blue Marcato Line (Rubi). 29 sierpnia w ocenie sędziego Pana Petra Studenika Rubi została Zwycięzcą Rasy otrzymując CAJC, BOB junior, BOB. Doskonale spiasała się również w porównaniach zdobywając w tym dniu BOG i BOD. Następnego dnia Rubi wygrała porównanie wszystkich grup i zdobywając BIS została najpiekniejszym psem całej wystawy w Mlada Boleslav w której udział wzieło aż 3900 psów !!!

 

22.08.2009

W dniach 21-22 sierpnia nasz Giorgi wziął udział w międzynarodowej wystawie w Wels w Austrii. W pierwszym dniu sędziowany przez Singrid Jarmer otrzymał ocene doskonała i CACa natomiast w nastepnym dniu w ocenie Hany Arens otrzymał ocene doskonałą i res. CACa. Tym samym Giorgi rozpoczął austriacki championat.

 

 

18.08.2009

W dniu 16 sierpnia w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się Krajowa Wystawa Spanieli i Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich. Na obu wystawach doskonale zaprezentowąły się nasze "Wrzecionka" oraz dzieci naszych reproduktorów. Na wystawach sędziowały: Aurelia Tunkuliene z Litwy oraz Barbara Szczepkowska

Rain or Shine Wrzeciono Czasu
1 wystawa - doskonała II w klasie championów
2 wystawa - doskonała I w klasie championów

 

Pollyana Wrzeciono Czasu
W bardzo silnej stawce
1 wystawa doskonała I, Zwycięstwo Młodziezy oraz NJwR
2 wystawa doskonała I, Zwycięstwo Młodziezy

 


Norris Lśniąca Gwiazda
1 wystawa doskonała I, CWC
2 wystawa doskonała I,CWC, NDPwR, BOB
Nicolette Lśniąca Gwiazda
1 wystawa doskonała II
2 wystawa doskonała I, CWC

 

 


06.08.2009

Aktualizacja strony (działy: szczenięta, nowości, potomstwo giorgia)

01-02.08.2009

Na wystawie krajowej w Legnicy Pollyana Wrzeciono Czasu po raz pierwszy zadebiutowała w klasie młodzieży. Występ okazał się bardzo udany. Pollyana w sobotę była druga w swojej klasie, "ale za to niedziela" okazała sie bardziej szczęśliwa. Pollyana wygrała klasę młodzieży, otrzymała tytuł zwycięzcy młodzieży i tym samym rozpoczęła swą drogę po Młodzieżowy Championat Polski.

20.07.2009

W dniu dzisiejszym po długiej chorobie odeszła od nas nasza kochana dziewczynka Veronique z Vejminku.
Vena dziękujemy Ci, że byłas z nami. Szkoda, że tak bardzo krótko. Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.

18.07.2009

Z wielka radością informujemy, że około 20 wrzesnia w naszej hodowli przyjdą na świat szczenięta po Sheerclever Chains of Love & Calais Wrzeciono Czasu

16.07.2009

Z radością informujemy, że w hodowli Ebony Empire przyszły na świat pierwsze w Polsce szczenięta po Sheerclever Chains of Love. Roxette Lanckoroński Akcent urodziła sześć zdrowych szczeniat w kolorach czarnym i czarnym podpalanym.

27-28.06.2009

27 czerwca na miedzynarodowej wystawie w Brnie śliczna córeczka naszego Gioria: Wonder Wave Blue Marcato Line, uzyskała swój kolejny CAJC oraz została Zwycięzcą Rasy (BOB). To już kolejny ogromny sukces tej zaledwie 12 miesiecznej dziewczynki. Dodatkowo podczas konkurencji finałowych stanęła na podium grupy. Gratulujemy Ivana!!!

28 czerwca na miedzynarodowej wystawie w Krakowie swój kolejny sukces odniosła Pollyana Wrzeciono Czasu. Startujac w klasie szczeniąt uzyskała ocenę "wybitnie obiecujaca" oraz została już po raz kolejny najlepszym szczenięciem w rasie. W wyborze najlepszego szczenięcia wystawy międzynarodowej w Krakowie zajęła drugie miejsce ulegając jedynie Chartowi Afgańskiemu.
Gratulacje dla Renaty i Waldka wraz z życzeniami dalszych sukcesów!!!

 

24.06.2009

Z wielka radością informujemy, że w połowie miesiąca lipca w hodowli Ebony Empire przyjdą na świat pierwsze w Polsce szczenięta po Sheerclever Chains of Love & Roxette Lanckoroński Akcent (córka naszego Jeefa)!

24.06.2009

Dodana została galeria i rodowód Racial Girl Wrzeciono Czasu oraz nowe zdjęcia do galerii dzieci Giorgia

styczeń - czerwiec 2009
osiągnięcia naszych dzieci

Hodowla Marcato Line

Córka naszego Giorgia i Petuni Marcato Line -
Wonder Wave Blue Marcato Line
02.05.2009 Praga - CAJC, BOB Junior - sędzia L.Robinson (UK)
23.05.2009 Litomerice - CAJC, BOB, II BIG Junior, BIG - sędzia H. Klemann
Europejska wystawa spanieli
30.05.2009 Trebon - CAJC, Junior Europa Winner, - sędzia P.Lester (UK)
Wystawa klubowa
31.05.2009 Trebon - CAJC,Junior Klub Winner, BOB, BIS Junior, BIS! - sędzia A.Hacket (UK)
Serdecznie gratuluje Ivana !

   Hodowla Mundus Canis

Córka naszego Giorgia i Almy Hanga - Ch.Pl, Mł.Ch.Pl. Waverly Mundus Canis
03.05.2009 Łódź - CWC, NDSwR, CACIB - sedzia J. Hogan (Irl)
Serdeczne gratulacje Natasza!

Hodowla Lśniaca Gwiazda

Rodzeńswtwo - Nicolette i Norris Lśniąca Gwiazda po naszym Martinie i Kessi Lśniąca Gwiazda
Nicolette:
06.06.2009 Antoninek - Zw.Mł. - sędzia P. Sulcek (Cz)
14.06.2009 Lublin - Zw.Mł. NJwR - sędzia J.Ryk (Pl)
Norris
03.05.2009 Łódź - Zw.Mł. - sędzia J.Hogan (Irl)
06.06.2009 Antoninek - Zw.Mł. NJwR - sędzia P. Sulcek (Cz)
14.06.2009 Lublin - Zw.Mł. - sędzia J.Ryk (Pl)
Ukończył Młodzieżowy Championat Polski
Gratulujemy!!!

   Pollyana Wrzeciono Czasu

17.05.2009 Bytom - ocena wybitnie obiecująca, III BIS - sędzia T.Borkowski
24.05.2009 Leszno - ocena wybitnie obiecujaca, IV BIS - sędzia E.Sobieszczańska
14.06.2009 Kalisz - ocena wybitnie obiecujaca - sędzia M.Cyperling
Serdeczne podziekowania dla Renaty i Waldka, życzymy dalszych sukcesów !!!

   

   Mł.Ch.Pl. Rain or Shine Wrzeciono Czasu

17.05.2009 Bytom - CWC, NDSwR - sędzia T.Borkowski
Ukończyła Championat Polski!
Więcej informacji o osiagnieciach Roxy na jej stronie Dziękujemy Agnieszce oraz handlerce Asi! klik22.06.2009

W dziale szczenięta dodany został nowy miot urodzony w naszej hodowli 16.05.2009r. Dodana została podstrona Racial Girl Wrzeciono Czasu.

04.05.2009

Podczas klubowych konkurencji psów użytkowych nasz Giorgi uzyskał miano psa użytkowego i tym samym spełnił wymogi do uzyskania championatu Czech. Giorgi doskonale sprawdził się w pracy w wodzie, w polu oraz na tropie. Tym samym od dzisiaj Sorcery's Catch a Falling Star jest nie tylko psem użytkowym, ale i Championem Czech.
Serdeczne podziękowania dla Alexandry (hod. Dermott).

 25.04.2009

Niespełna tydzień po zdobyciu pierwszego CWC, Hugo zaprezentował sie na międzynarodowej wystawie w Opolu. Wygrywajac klasę championów zdobył swoje drugie CWC, a następnie wygrywajac porównanie otrzymał CACIBa i został Najlepszym Dorosłym Psem w Rasie.

 

   19.04.2009

Bardzo udanie rozpoczął Hugo swoją wystawową przygode w Polsce. Na wystawie w Częstochowie uzyskał swoje pierwsze CWC rozpoczynajac tym samym Polski championat. Dodatkowo Hugo został wybrany Najlepszym Dorosłym Psem w Rasie.

   16.04.2009

Zgodnie z wczesniejszymi zapowiedziami w ostatnich dniach marca przybył do nas sprawdzony reproduktor z doskonałej duńskiej hodowli SHEERCLEVER CHAINS OF LOVE (Hugo). Pies jest championem VDH i posiada na swoim koncie wiele znaczacych sukcesów. Jego rodowód wskazuje na wyjatkowo elitarne pochodzenie. Hugo jako reproduktor przekazuje potomstwu najlepsze cechy zarówno swoje jak i przodków. Jest psem przebadanym w kierunku chorób oczu (DNA tested NORMAL/CLEAR for prcd-PRA ) oraz dysplazji (HD A/B).
Serdecznie dziękujemy Tuij Kaipainen za zaufanie oraz umozliwienie wykorzystania Huga w naszej częsci Europy.
Thanks Tuija!

   

   07.03.2009

Jeszcze w tym miesiacu w naszej hodowli zagosci piekny reproduktor o wyjatkowo wartosciowym rodowodzie, ze znanej europejskiej hodowli. Mamy nadzieję, że ten pies pozostawi po sobie w naszej czesci europy równie doskonałe i wartosciowe potomstwo. Wiecej informacji wkrótce....

06.03.2009

W dziale szczenieta dodany został nowy miot urodzony w naszej hodowli 02.03.2009r. Ponadto podajemy zapowiedzi miotów, które urodza się w maju tego roku.

19.11.2008

Juz 30 listopada do odbioru będa szczenieta urodzone 12 pazdziernika 2008r. po Calais Wrzeciono Czasu Miot genetycznie wolny od chorób oczu (PRA). Na nowych kochajacych włascicieli czekaja jeszcze: czarny piesek, czarna suczka i złota suczka. Serdecznie zapraszamy.

 

 

13.10.2008

12 pazdziernika 2008r. urodziły się szczenieta o umaszczeniu sobolowym, czarnym i złotym (trzy suczki i trzy pieski)po Calais Wrzeciono Czasu Miot genetycznie wolny od chorób oczu (PRA). Przyjmujemy zamówienia na szczenięta

 

 

12.08 2008

22 lipca 2008r. urodziły się szczenieta o umaszczeniu czekoladowym podpalanym (dwie suczki)i złotym (dwa pieski)po Athina's Product Diamond Spirit (OptiGen A, FN Normal). Miot genetycznie wolny od chorób oczu (PRA). W tej chwili zarezerwowana jest jedna suczka i jeden piesek. Przyjmujemy zamówienia na pozostałe szczenięta

 

 

29.05 2007

Na swiat przyszly szczenieta zlote i czarne po CH.PL,CACIB OptiGen A, FN Normal Veronique z Vejminku oraz ML.CH.PL,CH.PL,CACIB ZW.KL. OptiGen A Martin z Vejminku.

 

 

02.05.2007

Martin, Sami i Petra zostały przebadane genetycznie w kierunku chorób oczu PRA!!! oto ich wyniki:
Martin - PRA-Gentest N/N (frei) - A
Inspector Sam PRA-Genetest N/N (frei) - A
Petra - PRA -Genetest Carrier (B)
Po Martinie i Sami nigdy nie urodzi się szczenię chore na PRA!!!

Martin jako pierwszy zbadany w POLSCE zloty cocker ma wynik PRA NORMAL (A) !!!

Veronique oraz Giorgi zostały zbadane genetycznie w kierunku choroby nerek ich wynik FN (dziedziczna nefropatia) - Normal!!!
Oznacza to iż po Veronique oraz Giorgiu nigdy nie urodzi się szczenię chore na FN:)))

Martin ,Giorgi, Sami i
Ceila zostały zbadane w kierunku chorób oczu PRA, CPRA, RD, CEA, KAT u Dr.Kielbowicza ich wynik jest negatywny
(frei)!!!!

 

W galerii potomstwa Giorgia nowe zdjęcia szczeniaczków z hodowli Eluda i Lanckoroński Akcent

 

06.02.2007

Martin w nowym sezonie wystawowym na wystawie miedzynarodowej w Trencinie na Slowacji otrzymal oc.Dosk.lok.2 i res.cac ,tym samym ukonczyl CHAMPIONAT SLOWACJI!!!

Martin zostal poraz kolejny ojcem 6 wyrownanych zdrowych szczeniat, kolory to zlote i czarne. Zdjęcia maluchów można zobaczyć tutaj

 

Giorgi również został ojcem kolejny raz , urodziło się 5 mocnych i wyrównanych szczeniąt:))) wszystkie w kolorze czarnym. Zdjęcia tutaj

 

Liyo zostala zbadana genetycznie (DNA) w kierunku chorob oczu ,
Jej wynik to: OptiGen- prcd,PRA NORMAL/Clear A1
Oznacza to ze nigdy nie urodzi się po Liyo szczeniak chory na PRA!!!

 

Calais takze zostala przetestowana genetycznie , jej wynik to OptiGen CARRIER ( B )

 

06.12.2006

12.11.2006 Przyszły na świat szczenięta.

Dwie nasze dziewczynki zostały mamusiami
CH.PL Calais Wrzeciono Czasu i Ch.Pl, Mł.Ch.Pl Inspector Sam z Vejminku  Tatą jest ML.CH.PL,CH.PL. Sorcerys Catch A Falling Star
Więcej w dziale szczenięta

 

18.11.2006

W Kielcach na międzynarodowej wystawie Martin pięknie zaprezentował się otrzymał oc.dosk lok 1 CWC i piękny opis!!!

Natomiast Giorgi wywalczył sobie oc.dosk. lok.1, CWC oraz w końcowym finale w mocnej stawce ,Res.CACIB na prawie CACIB-a !!!!

 

12.11.2006

Na prestiżowej, ŚWIATOWEJ WYSTAWIE w Poznaniu, Martin wystawiany w klasie Championów w stawce ośmiu zagranicznych psów , u sędziego Tamasa Jakkela ,wywalczył sobie świetny opis, oc.doskonałą i IV lokatę !!!

Giorgi w konkurencji sześciu psów w klasie pośredniej u sędziego Tomasa Jakkela, otrzymał oc.doskonala i lok.IV.

 

10.11.2006

Przyjmujemy zamowiena na szczenieta  zlote,czarne oraz sobolowe
po CH.PL Calais Wrzeciono Czasu i ML.CH,CH.PL Sorcerys Catch A Falling Star. oraz na szczenieta zlote,czarne oraz czarne podpalane
po ML.CH.PL,CH.PL, CACIB Inspector Sam z Vejminku i ML.CH.PL,CH.PL. Sorcerys Catch A Falling Star
Szczenieta przyjda na swiat okolo 15.11.2006 r

 

31.10.2006

Na wystawie w Rybniku Giorgi otrzymał oc.dosk.lok.1 ,CWC oraz był NPwR i tym samym ukończył CHAMPIONAT POLSKI !!!

W Zabrzu Giorgi otrzymał oc.dosk,lok 1,CWC NPwR oraz wywalczył sobie 1 m-c w grupie (BOB i BOG1)!!!

 

Veronique zostala zbadana genetycznie (DNA) w kierunku chorob oczu ,
Jej wynik to: OptiGen- prcd,PRA NORMAL/Clear A1
Oznacza to ze nigdy nie urodzi się po Venie szczeniak chory na PRA!!!

 

16.10.2006

Do krainy wiecznych łowów odeszła od nas nasza kochana suczka AFRA.

Dziękuję Ci za to, że byłaś z nami......

 

 

29.09.2006

Caila w Chorzowie - oc.dosk.lok 1 ,CWC i NswR
Giorgi w Chorzowie wywalczyl oc.dosk,lok 1,CWC ,NpwR, Zw.rasy oraz wygral 1 mc.w Grupie (BOB i BOG 1)

Na wystawie we Wroclawiu Veronique uzyskala oc.dosk,lok 1 oraz CWC tym samym ukonczyla CHAMPIONAT POLSKI !!!
W koncowym finale wywalczyla sobie CACIB!!!!!!!!!

Martin oraz Giorgi uzyskali oc.dosk.lok 1 oraz CWC.

 

19.09.2006

Caila w Częstochowie - oc.dosk.lok 1 ,CWC i NswR tym samym ukończyła CHAMPIONAT POLSKI !!!
Giorgi Bratyslava - Slowacja, oc.dosk.lok 2 i Res.Cac

Mlada Boleslav-Czechy - oc.dosk.lok.1 CAC i Res.CACIB!!!!

Częstochowa - oc.dosk.lok1, CWC, NpwR oraz Zw.Rasy (BOB)

 

Dysponujemy alimentnymi szczeniakami po naszym reproduktorze Giorgiu

Urodziły się szczenięta czarne, czarne podpalane i złote.

Ojciec szczeniąt przebadany w kierunku dziedzicznych chorób oczu oraz dysplazji - wszystkie badania z wynikiem ujemnym, co jest gwarancją zdrowotności szczeniąt. Zainteresowanych - zwłaszcza przyszłych wystawców proszę o kontakt.

 

 

16.08.2006

Na wystawie w Bedzinie Liyo otrzymala oc.dosk.lok1 i CWC

Caila otrzymala oc.dosk.lok.2.
Majka corka Martina otrzymala oc.dosk.lok1 NswR oraz ZW.Rasy.
Giorgi otrzymal oc.dosk.lok1 oraz zostal NpwR.

 

14.07.2006

Na wystawie w Warszawie Giorgi otrzymal oc.dosk.lok.1 orac CWC
Liyo debiutujac w klasie posredniej otrzymala pierwsze CWC oc.dosk lok.1 i tym samym rozpoczela CHAMPIONAT POLSKI!!!
Vena oc.dosk lok.3

 

Moja hodowla otrzymała tytuł

NAJLEPSZEJ HODOWLI OPOLSZCZYZNY

 

 

04.07.2006

Brno Czechy- Giorgi otrzymal oc.dosk.lok II oraz Res.CAC

natomiast w Krakowie oc.dosk.lok.1 CWC

 

16.05.2006

Nowe zdjęcia szczeniąt. Złote szczenięta są zarezerwowane, do sprzedaży zostały czarne 2 pieski i suczka. Zainteresowanych prosimy o kontakt. Mile widziani przyszli wystawcy.

 

15.06.2006

04-06-2006 Wałbrzych

Liyo w Wałbrzychu otrzymała oc. dosk., lok.1 i Zw.Mł. i tym samym ukończyła MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT POLSKI!!!

 

31.05.2006

Bytom

Giorgi - oc.dosk.lok.1,CWC,BOB oraz Zw.Grupy (BOG 2)

Caila - oc.dosk.lok.1,CWC

Liyo otrzymała oc.dosk.lok.1,i Zw.Ml

Leszno

Veronique - oc.dosk.lok 2

Martin - wywalczył sobie oc.dosk.lok.1,CWC ,BOB oraz CACIB

Córka Martina ,Catrinka Złota Grota, debiutując otrzymała ZW.ML

 

12.05.2006

Dzis na swiat przyszly pierwsze szczenieta zlote i czarne Petry i Giorgia. Miot jest bardzo wyrownany. Zainteresowanych prosimy o kontakt. Mile widziani przyszli wystawcy

 

11.05.2006

Caila w Lodzi zdobyla oc.dosk.lok.1 oraz CWC a takze byla najlepsza suka w kolorze.

Giorgi otrzymal oc.dosk.lok.1 ,CWC oraz zostal najlepszym psem w kolorze!!!

 

01.05.2006

Na wystawie w Opolu

Martin otrzymal oc.dosk.lok.1 i CWC, Giorgi oc.dosk.lok.1 i CWC, Vena oc.dosk.lok.2 a Liyo debiutując w klasie młodzieży otrzymala oc.dosk,lok.1 i ZW.ML, tym samym rozpoczęła CH.ML.

W Czeskich Budziejovicach
Giorgi - oc.dosk lok.1 CAC, Res.CACIB,
Martin - oc.dosk lok.1 CAC

 

11.04.2006

Przyjmujemy zamówienia na szczenięta złote i czarne po ml.ch.pl,ch.pl Perta Wrzeciono Czasu i ml.ch. Sorcery's Catch a Falling Star.

Szczenięta przyjdą na świat około 15.05.2006r
Rodzice prowadza doskonale angielski linie tj:QUETTADENE,ASQUANNE'S, Cornbow,Canigou

Zainteresowanych prosimy o kontakt

tel. (077) 418-45-30, kom.0 608 234 212 lub

e-mail: wrzecionoczasu@poczta.fm

 

11.04.2006

Giorgi debiutujac w Berlinie otrzymal oc.dosk.V2 i res CAC VDH

 

31.03.2006

25.03.2006 - Międzynarodowa wystawa w Katowicach
Martin otrzymał oc.dosk.lok.1 i Res.Cacib.
Petra otrzymała oc.dosk.lok.1 CWC i tym samym ukończyła CH.PL!!!
Giorgi debiutując w dorosłej kl. otrzymał oc.dosk.lok.1 CWC i rozpoczął Ch.PL!!!

Foto z wystawy Martin, Giorgio i Petra

 

21.03.2006

Nitra (Słowacja) - Martin otrzymał oc.doskonałą ,Res.CAC. Tylko jeden CAC dzieli Martina od championatu Słowacji.

 

28.02.2006

Nowe zdjęcia w galerii Liyo

 

14.02.2006

Brno (Czechy) - Martin otrzymał oc.doskonałą ,Res.CAC

 

01.02.2006

21.01.2006 Krajowa wystawa w głogowie. Giorgi zdobył oc.dosk. i ZW.ML, ZW.Rasy (BOB) i ZW.Grupy (BOGII) tym samym zakończył Młodzieżowy Championat!!!
Giorgio został również przebadany pod kątem dysplazji. Jego wynik to HD A, czyli jest całkowicie wolny od dysplazji :-)

Również Martin pięknie prezentował się na wystawach, jego ostatnie osiągnięcia na wystawach zagranicznych to:

Olomouc 2006 oc.dosk., lok.I, CAC (Czechy)
Trencin 2006 oc.dosk., lok I, CAC (Słowacja)

W galeriach nowe zdjęcia Giorgia i Martina


 

06.12.2005

W Nowej Rudzie Giorgi zdobył oc.dosk. i ZW.ML, NJwR
Caila w Nowej Rudzie debiutowała w klasie pośredniej, otrzymała oc.dosk, cwc , była najlepszą suką w rasie oraz zwyciężczynią rasy!!!! a także II lok w grupie. Tym samym rozpoczęła dorosły championat.

 

02.12.2005

Giorgi - Sorcery's Catch a Falling Star - jako pierwszy cocker w Polsce został przebadany genetycznie ( DNA) w kierunku chorob oczu.
Jego wynik to: OptiGen- prcd,PRA NORMAL/Clear A1

Oznacza to ze nigdy nie urodzi się po Giorgiu szczeniak chory na PRA!!!

 

24.11.2005

W dziale szczenięta pojawiły się nowe zdjęcia Letishi, oraz jedno Lopeza w nowym domu z przyjacielem :-) Letishia mieszka teraz u Sylwii i Piotra w Warszawie. Powodzenia malutka.

 

21.11.2005

W dziale szczenięta pojawiły się nowe zdjęcia maluchów. Również w galerii Liyo nowe zdjęcia rodzinne

 

13.11.2005

Nowe zdjęcia w galerii Calais i Veronique. Zostały uzupełnione również osiągnięcia wystawowe Petry, Veronique i Calais